Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 111 m² 500 Euro (Kompleksi Kika)

 • 500€
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 111 m² 500 Euro (Kompleksi Kika)

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Property ID: 36154
 • Price: 500€
 • Property Size: 111 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament për banim, i përshtatshëm dhe për zyrë 3+1, ndodhet në zonën e Komunës së Parisit, tek Kompleksi Kika. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor me sipërfaqe totale 111 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. Apartamenti është plotësisht i mobiluar, përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhinën, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…i-kika-tirane/

ID : 29224

Cel. : 0697534884

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate