Tirane, jap me qera apartament 3+1 Kati 5, 101 m² 450 Euro (Pazari i Ri)

 • 450€
, The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 3+1 Kati 5, 101 m² 450 Euro (Pazari i Ri)

, The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695671181

Features

Description

Jepet me qera apartament 3+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 101 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është plotësisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-31-pazari-i-ri-tirane-2/

ID: 38091

 • Address The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate