Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 9, 100 m² 300 Euro (Jordan Misja)

 • 300€
, Rruga Jordan Misja
qera

Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 9, 100 m² 300 Euro (Jordan Misja)

, Rruga Jordan Misja
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 3+1 te Jordan Misja. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është shumë mirë i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 3+1, Jordan Misja, Tiranë

ID: 37118

 • Address Rruga Jordan Misja
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate