Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 90 m² 400 Euro (Rruga Tefta Tashko Koço)

 • 400€
, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 90 m² 400 Euro (Rruga Tefta Tashko Koço)

, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 2+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-tefta-tashko-tirane/

ID: 34785

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate