Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 104 m² 400 Euro (Siri Kodra)

 • 400€
, Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 104 m² 400 Euro (Siri Kodra)

, Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Siri Kodra. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 104 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-siri-kodra-tirane/

ID: 37493

 • Address Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate