Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 80 m² 350 Euro (Don Bosko)

 • 350€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 80 m² 350 Euro (Don Bosko)

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 80 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar, përbëhet nga salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-don-bosko-tirane-5/

ID: 33541

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate