Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 120 m² 500 Euro (Stadiumi Dinamo)

 • 500€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 120 m² 500 Euro (Stadiumi Dinamo)

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 2+1 pranë Stadiumit Dinamo në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 120 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë

ID: 34707

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate