Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 120 m² 350 Euro (Myslym Shyri)

 • 350€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 120 m² 350 Euro (Myslym Shyri)

, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë dhe ka sipërfaqe 120 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon i bollshëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-myslym-shyri-tirane/

ID: 38468

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate