Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 240 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

 • 240€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 240 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 240€

Details

 • Price: 240€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti është i mobiluar, përbëhet nga salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

ID: 33079

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate