Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 180 Euro (Fresku)

 • 180€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 180 Euro (Fresku)

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 180€

Details

 • Price: 180€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Bar Xhuljano. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti, përbëhet nga salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

ID: 33753

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate