Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 98 m² 550 Euro (Liqeni i Thatë)

 • 550€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 98 m² 550 Euro (Liqeni i Thatë)

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Liqeni i Thatë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 98 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar, përbëhet nga salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë

ID: 33955

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate