Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 97 m² 700 Euro (Qender)

 • 700€
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 97 m² 700 Euro (Qender)

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Property ID: 32451
 • Price: 700€
 • Property Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 97 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet na një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkon. Apartamenti ka orientim lindje- veri. Jepet me qera i pamobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-qender-tirane-2/

Cel. : 0699599753 Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 97 m² 700 Euro (Qender)

 • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate
 • 0699599753

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate