Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 120 m² 1.000 Euro (Kopshti Zoologjik)

 • 1.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 120 m² 1.000 Euro (Kopshti Zoologjik)

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën Bilal Sina te Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 120 m2. Apartamenti ka nje arredim modern, organizim shumë të mirë dhe përbëhet nga një sallon ndenje, ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe dy ballkone. Orientimi që ka bën që apartamenti të jetë i ndriçuar pothuajse gjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë

ID: 31765

 • Address Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate