Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m² 350 Euro (Qender)

 • 350€

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m² 350 Euro (Qender)

 • 350€

Details

 • Property ID: 56053
 • Price: 350€
 • Property Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe totale 80 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar, përbëhet nga salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 32665

Address

 • City Tirane

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate