Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 190 m² 1.500 Euro (Myslym Shyri)

 • 1.500€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 190 m² 1.500 Euro (Myslym Shyri)

, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 190 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 190 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar në luks, përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është i pajisur me sistem chiller daikin, ka orientim jug, disponon dhe një post parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-myslym-shyri-tirane/

ID: 34056

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate