Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 114 m² 850 Euro (Rruga Him Kolli)

 • 850€
, Rruga Him Kolli
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 114 m² 850 Euro (Rruga Him Kolli)

, Rruga Him Kolli
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Him Kolli pranë Kishës Katolike. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 114 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, përbëhet nga salloni i ndenjes mjaft i bollshëm, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një depo, një tualet dhe një ballkon. Në çmim përfshihen edhe taksat. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-him-kolli-tirane/

ID: 35288

 • Address Rruga Him Kolli
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate