Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² 500 Euro (Libri Universitar)

 • 500€
5 Blloku, Libri Universitar
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² 500 Euro (Libri Universitar)

5 Blloku, Libri Universitar
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Libri Universitar. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Libri Universitar, Tiranë

ID: 34622

 • Address Libri Universitar
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate