Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 80 m² 400 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 80 m² 400 Euro (Rruga e Kavajes)

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën e Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale 80 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar, përbëhet nga salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës, Tiranë

ID: 32598

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate