Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 59 m² 300 Euro (Blloku)

 • 300€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 59 m² 300 Euro (Blloku)

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në zonën e Bllokut. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 59 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është bosh, përbëhet nga ambjenti i ndenjes, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i përshtatshëm dhe për zyra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë

ID: 34892

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate