Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 115 m² 350 Euro (Astir)

 • 350€
, Astir
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 115 m² 350 Euro (Astir)

, Astir
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 115 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-astir-tirane-2/

ID:37463

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate