Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 600 Euro (Rruga e Elbasanit)

 • 600€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 600 Euro (Rruga e Elbasanit)

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit pranë “Lion Park”. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe prej 100 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, është totalisht e mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe orientimi që ka i mundëson ndriçim natyral. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, sallonin sëbashku me kuzhinën, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tiranë

ID : 31252

 • Address Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate