Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 240 Euro (Fresku)

 • 240€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 240 Euro (Fresku)

, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 240€

Details

 • Price: 240€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Bamir Topi. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është bosh dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-fresku-tirane/

ID: 37158

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate