Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 98 m² 300 Euro (21 Dhjetori)

 • 300€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 98 m² 300 Euro (21 Dhjetori)

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Naim Frashëri pranë 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 98 m2. Apartamenti është i pamobiluar, përbëhet nga salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara dhe për një vizitë në ktë pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…jetori-tirane/

ID: 34219

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate