Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 330 Euro (Fusha e Aviacionit)

 • 330€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 330 Euro (Fusha e Aviacionit)

7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Fusha e Aviacionit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Fusha e Aviacionit, Tiranë

ID:34456

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate