Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 86 m² 500 Euro (Rruga e Durrësit)

 • 500€
, Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 86 m² 500 Euro (Rruga e Durrësit)

, Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695671181

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 86 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është shumë mirë i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-e-durresit-tirane-3/

ID; 37097

 • Address Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate