Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 126 m² 1.800 Euro (Liqeni Artificial)

 • 1.800€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni Artificial
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 126 m² 1.800 Euro (Liqeni Artificial)

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni Artificial
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Nobis. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 126 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është plotësisht i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon dhe një garderobë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Liqeni Artificial, Tiranë

ID: 36238

 • Address Liqeni Artificial
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate