Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 400 Euro (Rruga e Durrësit)

 • 400€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 400 Euro (Rruga e Durrësit)

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 36557

 • Address Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate