Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 14, 126 m² 1.300 Euro (ETC Galeria)

 • 1.300€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, ETC
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 14, 126 m² 1.300 Euro (ETC Galeria)

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, ETC
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 14
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te ETC-ja. Apartamenti ndodhet në katin e 14-të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 126 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë dhe është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti mund të jepet dhe për zyra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, ETC Galeria, Tiranë

ID: 34718

 • Address ETC
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate