Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 10, 135 m² 450 Euro (Zogu i Zi)

 • 450€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 10, 135 m² 450 Euro (Zogu i Zi)

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 2+1 pranë Ring Center te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e dhjetë të një pallati me dy ashensore dhe ka një sipërfaqe totale 135 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Zogu i Zi, Tiranë

ID: 32324

 • Address Zogu i Zi, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate