Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 10, 113 m² 600 Euro (Qender)

 • 600€
9 Qender, Qender
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 10, 113 m² 600 Euro (Qender)

9 Qender, Qender
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dhjetë jo të fundit të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 113 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është plotësisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 35777

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate