Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 110 m² 460 Euro (Vizion Plus)

 • 460€
, Vizion Plus, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 110 m² 460 Euro (Vizion Plus)

, Vizion Plus, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 460€

Details

 • Price: 460€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 2+1 përballë Vizion Plusit. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati të ri me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar mjaft mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-vizion-plus-tirane/

ID: 34679

 • Address Vizion Plus, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate