Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 75 m² 250 Euro (Rr. Ndre Mjeda)

 • 250€
Rruga Ndre Mjeda, Prane ish klubit Partizani
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 75 m² 250 Euro (Rr. Ndre Mjeda)

Rruga Ndre Mjeda, Prane ish klubit Partizani
 • 250€

Details

 • Property ID: 8204
 • Price: 250€
 • Property Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676041345

Description

Duke filluar nga 1 Janari jap me qira apartament me dy dhoma gjumi, dy banjo, nje dhome ndejtje, nje dhome gatimi + ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone teper te favorshme ku ka cerdhe, kopesht dhe shkolle 9 vjecare, qender shendetesore, palester dhe ambiente te tjera argetimi.

Ndodhet ne rrugen Ndre Mjeda.
Cmimi 250 euro.
Kontakti 0676041345

 • Address Rruga Ndre Mjeda, Prane ish klubit Partizani
 • City Tirane

Compare listings

Compare
hilajabem
 • hilajabem