Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 96 m² 400 Euro (Kompleksi Fiori Di Bosco)

 • 400€
Kompleksi Fiori di Bosco

Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 96 m² 400 Euro (Kompleksi Fiori Di Bosco)

Kompleksi Fiori di Bosco
 • 400€

Details

 • Property ID: 52796
 • Price: 400€
 • Property Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi Fiori di Bosco. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 96 m2. Apartamenti është i mobiluar, i pabanuar më parë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Fiori di Bosco, Tiranë

ID: 32034

 • Address Kompleksi Fiori di Bosco
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate