Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 80 m² 280 Euro (Rruga 4 Dëshmorët)

 • 280€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 80 m² 280 Euro (Rruga 4 Dëshmorët)

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697534884

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 80 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është plotësisht i mobiluar, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë

ID: 35301

 • Address Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate