Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 2, 90 m² 400 Euro (Shallvaret)

 • 400€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Shallvare Grill, Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 2, 90 m² 400 Euro (Shallvaret)

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Shallvare Grill, Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Shallvaret. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti është shumë i përshtatshëm për zyra pasi ndodhet buzë rrugës. Na kontaktoni për më shumë informacione.

Qera, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 37459

 • Address Shallvaret
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate