Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 7, 65 m² 320 Euro (Rruga Xhanfize Keko)

 • 320€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 7, 65 m² 320 Euro (Rruga Xhanfize Keko)

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0682278711

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Xhanfize Keko. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 65 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i investuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 1+1, Rruga Xhanfize Keko, Tiranë

ID: 38158

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate