Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 70 m² 260 Euro (Tregu Elektrik)

 • 260€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 70 m² 260 Euro (Tregu Elektrik)

3 Ministria e jashtme / Brryli, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 260€

Details

 • Price: 260€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

ID: 36707

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate