Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 65 m² 550 Euro (Myslym Shyri)

 • 550€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 65 m² 550 Euro (Myslym Shyri)

, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 65 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i investuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti është i shtruar me parket dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-myslym-shyri-tirane-5/

ID: 38070

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate