Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 65 m² 270 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

 • 270€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 65 m² 270 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 1+1 mbrapa UET. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 65 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 1+1, Bulevardi Gjergj Fishta, Tiranë

ID: 31021

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate