Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 54 m² 330 Euro (Blloku)

 • 330€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 54 m² 330 Euro (Blloku)

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 1+1 pranë Bllokut. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë dhe ka sipërfaqe 54 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjies me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-blloku-tirane/

ID: 38609

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate