Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 65 m² 300 Euro (Kompleksi Kontakt)

 • 300€
, Kompleksi Magnet
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 65 m² 300 Euro (Kompleksi Kontakt)

, Kompleksi Magnet
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 1+1 pranë Kompleksit Kontakt. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe prej 65 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është e mobiluar në mënyrë bashkohore dhe orientimi që ka i mundëson ndriçim natyral. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, ka një dhomë gjumi, sallonin sëbashku me kuzhinën, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt, Tiranë

ID:30719

 • Address Kompleksi Magnet
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate