Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 155 m² 400 Euro (Rruga e Elbasanit)

 • 400€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 155 m² 400 Euro (Rruga e Elbasanit)

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 155 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, përbëhet nga dy korridore, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një verandë 64 m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, Tiranë

ID: 35262

Cel. : 0696839432

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate