Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 103 m² 1.000 Euro (Qender)

 • 1.000€
9 Qender, Qendra, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 103 m² 1.000 Euro (Qender)

9 Qender, Qendra, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697534884

Features

Description

Jepet me qera apartament 1+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe totale 103 m2. Apartamenti përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi me dalje në ballkon, një studio dhe dy tualete. Pallati në të cilin ndodhet apartamenti ka punime tepër cilësore me fasadë të ventiluar. Apartamenti është i përshtatshëm dhe për zyrë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 1+1, Qendër, Tiranë

ID: 30956

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate