Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 75 m² 350 Euro (Rruga Musa Agolli)

 • 350€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Musa Agolli, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 75 m² 350 Euro (Rruga Musa Agolli)

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Musa Agolli, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Musa Agolli. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 75 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar mjaft kendshëm dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 1+1, Rruga Musa Agolli, Tiranë

ID: 35019

 • Address Rruga Musa Agolli, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate