Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 70 m² 390 Euro (Bulevardi Zogu I)

 • 390€
, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 70 m² 390 Euro (Bulevardi Zogu I)

, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 390€

Details

 • Price: 390€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka një sipërfaqe prej 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe i shtruar me parket. Apartamentri përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjentin i gatimit i veçuar, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-bulevardi-zogu-i-tirane/

ID: 40818

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate