Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 70 m² 280 Euro (Rruga 5 Maji)

 • 280€
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 70 m² 280 Euro (Rruga 5 Maji)

, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0682278711

Description

Jepet me qera apartament 1+1 plus garazh te 5 Maji. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Na kontaktoni për më shumë informacione.

Qera, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji, Tiranë

ID: 37622

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate