Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 70 m² 220 Euro (Rruga Shefqet Kuka)

 • 220€
, Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 70 m² 220 Euro (Rruga Shefqet Kuka)

, Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 220€

Details

 • Price: 220€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0682278711

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-shefqet-kuka-tirane/

ID: 37061

 • Address Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate