Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 54 m² 300 Euro (Qender)

 • 300€
9 Qender, Qender
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 54 m² 300 Euro (Qender)

9 Qender, Qender
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera apartament 1+1 në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës pranë Bankës së Shqipërisë. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, ka një sipërfaqe prej 54 m2 dhe ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor. Përbëhet nga një korridor, sallonin sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Mobilimi është shumë i mirë dhe zona ku ndodhet ofron shumë facilitete .Na kontaktoni për më shumë informacione.

Qera, Apartament 1+1, Qendër, Tiranë

ID: 29502

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate