Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m² 210 Euro (Fresku)

 • 210€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m² 210 Euro (Fresku)

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 210€

Details

 • Price: 210€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695671181

Features

Description

Jepet me qera apartament 1+1 në fillim të Freskut. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të me ashensor dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

ID: 35568

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate