Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 66 m² 620 Euro (Kika 1)

 • 620€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 620€

Details

 • Price: 620€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Tualet
 • Kondicioner
 • Ballkon
 • Kati 3
 • Ashensor
 • 66 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është i mobiluar plotësisht në mënyrë bashkëkohore. Preferohen cifte.
Ne cmim jane te perfshire interneti dhe Tring TV.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…isit-tirane-2/

ID: 49688

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra